Marzyłeś o wspaniałej formie, jednakże trudno o taki rezultat? Przetestuj innowacyjnych suplementów!

Cerberus, niczym mityczny trzygłowy pies strzegący podziemi, strzeże poziomu Twojego testosteronu i zajmuje produkcję estrogenu. Zaawansowana formuła Cerberus i najpozytywniejsze aktywne składniki zdarzają Ci gwarancję, że Twój testosteron, na jaki tak ciężko pracowałeś, nie poprawi się w estrogen.

EFEKTYWNY BLOKER AROMATAZY I ESTROGENU

Zaufaj mocy formuły Cerberus i powiększ skutki naszych treningów. Cerberus da Ci wykuć mięśnie ze zwykli i dobrze je wyrzeźbić. Zwiększenie moce i siły jeszcze zupełnie nie było rzeczywiście banalne i intensywne.
Cerberus

Jeżeli zależysz wyzwolić w sobie bestię, musisz podnieść poziom testosteronu. Warto wiedzieć, że istnieje enzym, aromataza, który daje na zmianę androgenów (w tym testosteronu) w hormony żeńskie, czyli estrogeny. Enzym ów znaczy a Twoim wrogiem. Cerberus jest pomocnym blokerem aromatazy.

Cerberus oznacza same korzyści. Zauważysz gdy Twoje mięśnie pracują bardziej skutecznie. Zobaczysz jak zamienia się Twoje Ciało. Poczuj różnicę, poczuj moc.

1 Wzmacnia wyniki kuracji z Somatodrolem
2 Unikalna formuła EstroBlock
3 Bloker aromatazy

4 Zwiększa ilość hormonu postępu we naturze
5 Przyspieszona regeneracja mięśni po treningu
6 Bloker estrogenu

Cerberus zawiera unikalną zastrzeżoną mieszankę składników EstroBlock, która blokuje produkcję estrogenu i uważa poziom testosteronu na ogromnym stopniu. To wszystko bez końców ubocznych. Dla maksymalnego efektu stosuj wspólnie z środkiem Somatodrol.

Jacek Kramek MEN’S PHYSIQUE CHAMPION

Jako młody chłopak chodził w piłkę nożną. Kontuzja spowodowała, że dotarłem na siłownię. Pokazało się, iż posiada smykałki do realizowania mojej sylwetki. Trenuje już 11 lat. Jest trenerem personalnym w Warszawskim Centrum Atletyki, profesjonalnym modelem fitness i zawodnikiem federacji IFBB. Lata wytężonej pracy nad twoim mięsem i zestawem prawidłowej diety pokazały go jako dobrze pamiętać o siebie. Tę umiejętność oferuje naszym podopiecznym.

Cerber to ogromny mityczny trzygłowy pies.
Cerberus aby Somatodrol ułatwi Ci odbić w sobie bestię i wyrzeźbić potężne mięśnie. Sprawdź!

Iridium Labs new

{Iridium-Labs24.com |Iridium-Labs24.com |www.Iridium-Labs24.com |http://Iridium-Labs24.com |http://www.Iridium-Labs24.com |https://Iridium-Labs24.com |wikipedia.com|google.com|www.Iridium-Labs24.com )