Doskonałe efekty przy małym wkładzie wysiłku!

EXTREME POWERPACK TO:
maksymalny efekt treningów
najwyższa wartość środków
przypływ działalności oraz wielkości
wyrzeźbione ciało bez zbędnego tłuszczu
wszechstronny plan treningowy + dieta

ZBUDUJ WŁASNĄ SYLWETKĘ Z IRIDIUM LABS

SOMATODROL
AKTYWATOR TESTOSTERONU I HGH
GRTH FACTOR 700 MG TST Factor MATRIX208,22 mg Fat Reduction MATRIX173,58 mg

Imponująca muskulatura istnieje w zakresu ręki! Somatodrol zwiększy Twoją siłę oraz wielkość mięśniową. Toż niezwykle sprawny i zaawansowany środek dostępny dla każdego, kto potrzebuje zbudować rzeźbę! Wszystko dzięki formule z hormonalnymi aktywatorami testosteronu i HGH, która da Ci wykuć mięśnie jak stal. Osiągaj najodpowiedniejsze efekty wysiłków i doświadcz różnicę po jakiejś serii!

Cerberus
BLOKER AROMATAZY i ESTROGENU
EstroBlock Proprietary Blend 692 mg Testoboost Matrix Blend 208 mg

Cerberus, niczym mityczny trzygłowy pies, będzie stał na ochrony Twojego testosteronu. Znaczy to jedyne korzyści. Dostrzeż jak Twoje mięśnie rosną. Zwiększenie wielkości i odporności jeszcze przenigdy nie istniałoby oczywiście lekkie oraz silne. Będziesz stanowił pewność, że testosteron nie zamieni się już nigdy w estrogen. Wykorzystywanie Cerberusa razem z środkiem Somatodrol doprowadzi Cię do dużego efektu.

Kimera
TERMOGENIK
Proprietary Kimera Complex 347.34 mg Thermoagen 204.92 mg

Mitologiczna bestia, która zionęła ogniem, zainspirowała nas do tworzenia Kimery. Z nią Twoje ciało przejdzie niesamowitą zmianę i wypali zalegający tłuszcz! Unikalna formuła o termogenicznych właściwościach posiada 2 wyjątkowe formuły: Proprietary Kimera Complex i Thermoagen, poprawiające wyniki wysiłków i przyspieszające Twój metabolizm. Zamień rezerwy tłuszczu na elektryczność oraz wkrocz na kolejny poziom ćwiczeń. Kimera toż dłuższa przewagę i nerw na treningach!

Spartan’s Daily Pro Pack
KOMPLEKS WITAMIN Oraz MINERAŁÓW
OptiCell Algae Complex 133.5 mg Free Radical Slayer Blend 115.6 mg ImmunoShield Complex 203.5 mg

Obudź w sobie dobrego wojownika ze Spartan’s Daily Pro Pack! Sprawdź zestaw witamin i minerałów, przygotowany specjalnie po to, aby uzupełnić niedobory organizmu. Zbuduj mocne fundamenty i zdobądź to, co sobie zaplanowałeś! Trzy unikalne formuły OptiCell Algae Complex, Free Radical Slayer Blend i ImmunoShield Complex oczyszczą organizm, zlikwidują wolne rodniki i wpłyną korzystnie na wyniki treningów. Zwiększ efektywność fizyczną choćby o 30%. Szybciej budź się po jakiejś morderczej konkurencji także czy gotowy do innego boju!

POSTĘPUJ RAZEM Z PRAWAMI!

Doskonale znasz, że jedne suplementy nie wystarczą. Extreme PowerPack od IRIDIUM LABS to więcej wykonany przez Jacka Ratusznika zestaw zadań i zbilansowana dieta. Wszystko określone w najmniejszym szczególe. Niestety będziesz zawierał żadnych wątpliwości jak korzystać suplementy, co zjadać oraz gdy ćwiczyć, żeby polepszyć jakość i wyrzeźbić całe ciało.
Wykonuj serie ćwiczeń i powtórzenia razem z założeniami:

dwa dni treningu
sam dzień regeneracji

Rezultaty będą dostępne już za trzy miesiące!

Iridium Labs buy

{Iridium-Labs24.com |Iridium-Labs24.com |www.Iridium-Labs24.com |http://Iridium-Labs24.com |http://www.Iridium-Labs24.com |https://Iridium-Labs24.com |wikipedia.com|google.com|www.Iridium-Labs24.com )