Vivese Senso Duo Shampoo – Osłabione włosy? Pragniesz preparatu, który rozwiąże tenże kłopot i polepszy wygląd Twoich włosów raz na zawsze? To znalazłaś!

Łamliwe, słabe i wypadające włosy to trudno najpopularniejszy kłopot, z którym systematycznie konfrontują się dziś nie tysiące, ale miliony Polaków oraz Polek. Okolicznością zapewne istnieć nieodpowiednia dieta oraz niskie nawyki żywieniowe, brak odpowiednich substancji odżywczych, w obecnym witamin i biopierwiastków czy przechodzona właśnie choroba. Vivese Senso Duo Shampoo to dermokosmetyki, które składają dwa w jakimś: skuteczność szamponu wzmacniającego zmęczone włosy oraz skuteczność olejku, który usprawnia ich wygląd i formę. Dzięki dokładnie dostosowanemu składowi oba produkty nawzajem się uzupełniają, stanowiąc funkcjonalną i wspomagającą ochronę dla włosów. Co istotne, znakomicie przyznają się zarówno dla pań, jak i dla mężczyzn, stojąc się ratunkiem dla zmęczonych włosów.

Niezawodne ekstrakty roślinne

Skład kosmetyków sprawia, że każdy olejek oraz wyciąg całości zupełnie inną rolę, wpływając na drugi element włosa:

– zmuszając go do wzrostu,

– zabezpieczając przed łamaniem,

– wspierając oraz regenerując naruszone cebulki.

Pomagają w obecnym zakończone w nim ekstrakty roślinne, pośród których warto przytoczyć ekstrakt z kiełków soi oraz pszenicy, z kamelii oraz argininę. To aktualnie te elementy decydują o wydajnym funkcjonowaniu mózgu również stanowią szerokie uznanie w toku profilaktycznym, który umacnia budowę włosów, zapobiegając ich wydawaniu, i co za tym chodzi, nawet do 60% obniżając ryzyko łysienia!

Vivese Senso-Duo Shampoo

Vivese Senso Duo-Oil 2