Vivese Senso Duo Shampoo – Osłabione włosy? Pożądasz specyfiku, który zlikwiduje ten kłopot oraz poprawi wygląd Twoich włosów raz na zawsze? To znalazłaś!

Łamliwe, słabe i wypadające włosy to nie najpopularniejszy kłopot, z jakim często konfrontują się już nie tysiące, ale miliony Polaków i Polek. Przyczyną zapewne żyć nieodpowiednia dieta oraz szkodliwe zwyczaje żywieniowe, brak odpowiednich substancji odżywczych, w ostatnim witamin i biopierwiastków czy przechodzona właśnie choroba. Vivese Senso Duo Shampoo to dermokosmetyki, które koncentrują dwa w pewnym: skuteczność szamponu wzmacniającego zmęczone włosy oraz efektywność olejku, który pomaga ich projekt i strukturę. Dzięki dokładnie dobranemu składowi oba produkty nawzajem się uzupełniają, stanowiąc funkcjonalną oraz wspomagającą ochronę dla włosów. Co ważne, idealnie przydają się i dla osób, jak zarówno dla mężczyzn, robiąc się ratunkiem dla zmęczonych włosów.

Niezawodne ekstrakty roślinne

Skład kosmetyków sprawia, iż wszelki olejek i wyciąg pełni zupełnie odrębną rolę, rzutując na inny element włosa:

– skłaniając go do wzrostu,

– chroniąc przed łamaniem,

– wspierając oraz pobudzając naruszone cebulki.

Pomagają w obecnym zawarte w nim ekstrakty roślinne, pośród których warto przytoczyć ekstrakt z kiełków soi oraz pszenicy, z kamelii i argininę. To dziś owe czynniki decydują o wydajnym funkcjonowaniu specyfiku a trzymają niemałe stanowienie w ciągu profilaktycznym, który umacnia budowę włosów, przeciwdziałając ich wypadaniu, i co za tym chodzi, choćby do 60% zmniejszając ryzyko łysienia!

Vivese Senso Duo Shampoo

Vivese Senso Duo Oil 2