Vivese Senso Duo Oil 2 – Masz dość tego, że każdego dnia Twoja fryzura jest coraz mniej efektowna? Koniec z wypadaniem włosów!

Vivese Senso Duo Oil 2 własną skuteczność bierze wprost z natury – moc naturalnych ekstraktów roślinnych i dobrodziejstwo płynące z sporych elementów wzmacniających, jakie znajdują się w niniejszym serum sprawiają, że tylko po pierwszej aplikacji może oraz uczuć różnicę. To cudowna formuła, która kumuluje się nie jedynie na okazjonalnym upiększeniu fryzury, ale odżywia całą strukturę włosów – z ich mieszków począwszy.

Vivese Senso Duo Oil 2 – unikatowy sklep w doskonałych proporcjach:

* Tarczyca bajkalska – poprawia mikrokrążenie skóry głowy, odżywia mieszki włosowe.

* Arginina – pobudza produkcję keratyny, odpowiedzialnej za porost włosów.

* Kofeina – wstrzymuje przesadne wytwarzanie aktywnej formy testosteronu, pobudza cebulki.

* Ekstrakt z kamelii – poprawia strukturę włosa obejmując jego łuski.

* Olej kokosowy – ogranicza rozchwianie korzenia włosa, redukując podatność na wypadanie.

To wprawdzie ciągle niepełna lista elementów spotykających się w Vivese Senso Duo Oil 2 oraz skorelowanych z nimi korzyści. Ekstrakty z kiełków soi oraz pszenicy odżywiają, ekstrakt z nasion róży kieruje do twarzy głowy naturalnych przeciwutleniaczy, natomiast obecność witamin I, C i E efektywnie chroni włosy przed destrukcyjnym wpływem wolnych rodników. Skuteczność Vivese Senso Duo Oil 2 jest udokumentowana licznymi badaniami, co jest niezbyty dowód iż warto wykorzystać z atutów tego preparatu osobiście.

Vivese Senso Duo Oil 2

Pro Engine

Revitalum-Mind Plus

Vivese Senso Duo Shampoo