Climax Control – Poznaj sposób, dzięki któremu otrzymasz szansę doprowadzić większość kobiet do szaleństwa.

Czy kiedykolwiek po stosunku czułeś, że czegoś zabrakło i Twoja żona nie była w szerocy zaspokojona? Kobiety chcą więcej czasu, by odczuć całkowitą radość z seksu oraz żyć orgazm, niż my mężczyźni. Jeżeli przydarzył Ci się kiedyś przedwczesny wytrysk to rozumiesz, o czym mowa. Pomimo tego, że Twoja partnerka starała Ci się powiedzieć, że owo nie problem, to jedyny wiesz, że nie udało Ciż się jej w całości zaspokoić. Jeżeli daje Ci się toż częściej, ona zapewne w kraju stracić cierpliwość.

Długi seks ujawnia się być sygnałem do doskonałego związku. Twoja żona może opowiedzieć o Tobie i Twoich „łóżkowych wyczynach” swoim znajomym, gdy tylko Ty zdecydujesz się wyjść naprzeciw jej wymaganiom.

Na wesele istnieje sposób, który doskonale rokuje. Niewykluczone, że ze swoją znajomą w łóżku wytrzymasz dłużej aniżeli dotychczas. Krótkie stosunki spowodowane przedwczesnym wytryskiem lub niepełnym wzwodem mogą poznać do sprawy.

Formuła Climax Control może doprowadzić, iż będziesz w stopniu dłużej uprawiać seks niż przed przystąpieniem kuracji. Ten dodatkowy czas nasza okazję zdziałać cuda – Twoja żona zapewne zapomni o obejmującym ją świecie.

Brak pełnej erekcji w trakcie stosunku to szybko właśnie nie Twoje zmartwienie. Dzięki Climax Control nawet po wytrysku będziesz był możliwość kontynuowania zabawy (jeżeli tylko Twojej partnerce wystarczy sił!)

Możesz przejąć kontrolę nad wytryskiem. Możesz nim prowadzić. Teraz nie będziesz potrzebował zwalniać tempa, żeby zakończyć się przed przedwczesnym wytryskiem. Będziesz mógł wykonywać sex tak długo jak marzy o tym Twoja kobieta.

climax control

derminax

Femmaks