Sposoby na silniejszy wzwód

avatar_99_page

Kilka trików na mocniejszy wzwód

Znanych jest parę łatwych metod, pozwalających uzyskać mocniejszy wzwód. Jeżeli masz erekcję, ale nie jest ona według ciebie dostatecznie mocna lub jeżeli pragniesz mieć silniejszy wzwód, ale nie wiesz jak to wypracować, to tu otrzymasz parę porad dla siebie.

Przedstawiamy ci kilka nieskomplikowany rad, które pomogą ci wypracować silniejszą erekcję, a co za tym idzie, mocniejsze doznania seksualne, zarówno dla ciebie jak i dla twojej kobiety. Jeśli taki jest właśnie twój cel, poniższe porady z pewnością okażą się dla ciebie pożyteczne!

Zakaz palenia tytoniu

Bez dwóch zdań palenie to „wielki przykurczacz”. Palenie doprowadza do znacznego levitra zmniejszenia rozmiarów twojego penisa i jest jedną z głównych przyczyn impotencji. W żółwim tempie oraz krok po kroku powoduje, iż wzwody są coraz słabsze. Rozwój blaszki miażdżycowej, która gromadzi się w ludzkim układzie krwionośnym, jest wywołany w dużym stopniu przez palenie właśnie. Powoduje to zawężenie naczyń krwionośnych. Wynik jest taki, że spada przepływ krwi do członka podczas stosunku. Jeśli do chwili obecnej nie rozmyślałeś o rzuceniu palenia, prawdopodobnie perspektywa silniejszej erekcji pomoże ci rzucić palenie.

Pozbądź się całego tego tłuszczu

Nadwyżka tłuszczu w twoim ciele to fatalna okoliczność dla twojej erekcji. Musisz się pozbyć całego tego tłuszczu i powinieneś rozpocząć swój plan odchudzania natychmiastowo. Nadmiar tkanki tłuszczowej oznacza nadmierne ilości cholesterolu w ciele, co w następnej kolejności wywołuje zwężenie naczyń krwionośnych. To, jak już wiesz, oznacza zmniejszoną wydolność erekcji. Jeżeli jesteś grubasem to masz też skłonność do cukrzycy. Cukrzyca typu I jest jedną z najpowszechniejszych przyczyn impotencji oraz przyczynia się również do schorzeń naczyń krwionośnych. Taki stan może też wpływać na twój układ nerwowy, a jego efektem może kamagra zel być spowolnienie transmisji sygnału nerwowego wzdłuż nerwów. Jest to przypadek, który wiedzie do zwiotczenia penisa. Nie chcesz być grubym z miękkim ptaszkiem – zadbaj o swoją wagę.